Horákovi-a neco o filmu

26. května 2010 v 13:44 | kuba
O seriálu
Lucie byla Janovou první láskou, Jan byl první láskou Lucie. Lucie tehdy byla nejhezčí dívkou ve čtvrti a on, kluk od vedle, byl dítě jako všichni ostatní. Byl do ní blázen, ale ona měla jiné plány. Když jí bylo osmnáct, odešla studovat do Brna a on ji ztratil. Provdala se a měla dvě dcery. Jan se oženil a měl tři syny. Pak ovdověl. Její manželství se rozpadlo, a jak tomu osud chtěl, potkali se tihle bývalí sousedé náhodou na silnici a po dvaceti letech jejich láska znovu vyšla najevo. Teď se rozhodli pro svatbu a všech sedm bude muset žít pod jednou střechou ve čtvrti, kde Jan s Lucií vyrostli.
Klikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázek
To, co by bylo v jiných seriálech happy endem, stojí tady na počátku. Holky a kluci se potkávají až na svatbě. Kluci otevřou dívkám svůj dům a ty do něj ne příliš dobrovolně a s rozpaky vkročí.
Společná koupelna, ve které je ráno přetlak, společná snídaně, při které kluci jedí párky a holky "zrní a trávu", společné peníze, kterých se někdy nedostává. Krátce řečeno, jde o rychlokurs pro oba rodiče, aby zajistili fungování rodiny, která se najednou rozrostla.
Klikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázek
"Horákovi" jsou vtipným seriálem o složitém fungování moderní rodiny. A protože tahle nová rodinka je vlastně tvořena dvěma úplně odlišnými světy - mužským a ženským - vtipné i dramatické situace na sebe nedají dlouho čekat...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Libí se ti tento film

ano 73.3% (11)
ne 0% (0)
fuj nelez mi stím na nervi 0% (0)
skvělí 6.7% (1)
ujde 20% (3)

Komentáře

1 Muňka Muňka | 26. května 2010 v 13:58 | Reagovat

JO JE TO DOBRÝ

2 kuba kuba | Web | 27. května 2010 v 20:42 | Reagovat

jo to je

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama